Video prohlídka
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 635 m2

Polní, Kojetín
Ukázat na mapě Video prohlídka
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
671 000
Plocha 1635 m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek obdélníkového tvaru o výměře 1635 m2, který se nachází se v malebném městečku Kojetín v centru Hané. Pozemek se nachází na západním okraji města. Jedná se o rovinatý pozemek orientovány na JV. Dle územně plánovací informací se pozemek nachází v plochách pro individuální bydlení v rodinných domech.

Uliční šíře pozemku je 8,16 m a povolení zastavitelnost je zde 40%. Pozemek může sloužit také jako zahrada. Přístup k pozemku je zajištěn z obecní komunikace, na kterou navazuje krátká polní cesta. Na hranici pozemku se nachází elektřina, vodu je možné řešit studnou. V blízkosti pozemku je obecní kanalizace a vodovod.


Město Kojetín leží 9 km severozápadně od města Kroměříže na pravém břehu řeky Moravy. Nabízí řadu cyklostezek, které se do budoucna budou propojovat až do Olomouce. Nedaleko města jsou jezera, rybníky, také je možnost navštívit místní biotop. Blízko centra kousek od gymnázia se nachází nově postavená volejbalová a tenisová hala, kterou v blízké budoucnosti bude následovat hala hokejová. Kojetín zastává také pozici důležité dopravní křižovatky, jedná se totiž o železniční uzel.

Pýchou města je nově postavený kojetínský pivovar, který získává na popularitě v rámci regionu. Město Kojetín nabízí kompletní občanskou vybavenost a dopravní obslužnost. Samozřejmostí jsou mateřské a základní školy, dále je možnost také studovat na víceletém gymnázium, zajištěná je síť obchodů jako např. Albert, aktuálně se staví Penny. Díky nově postavené pobočce Amazonu je Kojetín zajímavý i v rámci pracovních příležitostí.

Lokalita

OkresPřerov

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1983
Datum aktualizace16.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace 

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m21635

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
lname: email: fname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Kamila Heděncová

Zavolejte mi +420 774 932 222 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost