Video prohlídka
Poloha zadaná inzerátem je obec

Prodej krásného pozemku, 2 318 m2, 7 300 000,- Kč, Strachotín

Strachotín
Ukázat na mapě Video prohlídka
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
7 300 000
Plocha 2318 m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásný pozemek určený dle aktuálního územního plánu k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 2 318 m2, který se nachází v těsné blízkosti přehrady Nové Mlýny, v obci Strachotín. Pozemek ležící v nově budované oblasti obce má kompletně hotovou komunikaci a osvětlení (k pozemku vede v současnosti nezpevněná cesta, která je již zanesena v katastru jako ostatní komunikace), je rovinatý s celkovou zastavitelností okolo 16%, přípojky k inženýrským sítím (vodovod, kanalizace, elektřina, plyn) jsou připraveny cca 25 metrů od hranice pozemku.
Dle územní studie lze vystavět přízemní nemovitost s obytným podkrovím, případně i bungalov, vše záleží na potenciálním předloženém projektu místním úřadům, žádná zásadní omezení z hlediska stavby zde nejsou. Příjezdová cesta je obecní, žádné omezení vlastnického práva také není. Vzhledem k lokalitě přehrady, která je hojně navštěvována turisty, přichází v úvahu postavení nemovitosti i za účelem krátkodobého pronájmu.
Lokalita je opravdu skvělá, pozemek je umístěn v klidné části obci s výhledem na vinice a sady. Zmíněná vodní nádrž Nové Mlýny je vzdálena pár minut pěší chůzí . V obci se nachází restaurace, obchody, nejbližším větším městem s kompletní občanskou vybaveností jsou Hustopeče vzdálené necelých 10 km s dopravní dostupností automobilem či autobusem ze zastávky "Strachotín".
Financování je možné hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme prostřednictvím naší společnosti eDO Finance, v případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici.

Lokalita

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky420240191
Datum aktualizace31.05.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22318

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
lname: phone:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Milan Špinka

Zavolejte mi +420 733 715 252 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost