Prodej pozemku pro bydlení 2.769 m2 v obci Třebětín u Ledče nad Sázavou

Třebětín
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
2 790 000
včetně provize, právního a hypotečního servisu a poplatků
Plocha 2769 m2

Popis nemovitosti

Dobrý den.

Nabízíme vám k prodeji nemovitost s velkým potenciálem. Tato nemovitost se nachází na okraji obce Třebětín nedaleko Ledče nad Sázavou. Jedná se o mírně svažitý, na jih orientovaný pozemek, územním plánem určený pro bydlení.

S celkovou plochou 2.769 m² dává pozemek možnosti využití pro vlastní výstavbu rodinného domu s opravdu velkou zahradou nebo sadem.

Nebo je zde potenciál rozdělit pozemek na 3-4 stavební parcely. Na jedné z nich si postavíte dům a další parcely zpeněžíte.

Na pozemku momentálně stojí stavba se zastavěnou plochou 40 m² bez čísla popisného a je využívána jako rekreační objekt. V interiéru najdete dva pokoje a kuchyni. Objekt je podsklepený, ve štítu je vstup na půdu. Do domku býval zaveden přívod vody z kopané studny, která je na pozemku. Momentálně je přípojka zaslepená. V budově není koupelna ani WC (majitelé zde užívají pouze chemické WC) - kanalizace zde není a je tedy třeba si zřídit septik). Na vaření je zde využíván sporák na propanbutanovou lahev. Po dobu výstavby rodinného domu na pozemku tedy můžete mít v tomto domku zázemí pro sebe nebo pro stavební firmu. A to po celý rok. V místnostech jsou kamna na pevná paliva.

Nebo využijete pozemek pro vlastní rekreaci? Láká vás mít velkou zahradu pro soběstačné pěstování ovoce a zeleniny? Věřím, že vymyslíte i další způsoby využití této nemovitosti. Proto zde uvádíme, že tato nemovitost nabízí široké možnosti pro využití nebo výstavbu. A je jen na vás, jak její potenciál využijete.

Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je její výhodná poloha. Nachází se v klidné a příjemné lokalitě, která je dobře dostupná po silnici a autobusem. To umožňuje snadný přístup a pohodlnou dopravu.

Další výhodou této nemovitosti je dostupnost vody ze studny a přípojka elektřiny. Elektřina je k dispozici ve standardních napětích 230 V a 380 V. K dispozici je tedy i motorový proud pro připojení stavebních zařízení. Elektřinu, která je vedena přes pozemek vzduchem, může nový vlastník nechat uložit do země. Jednání s vlastníkem distribuční sítě už probíhalo a mělo by jím být z části hrazené.

Další výhodou této nemovitosti je přístup po asfaltové vozovce. To znamená, že přístup k nemovitosti je snadný a bezproblémový. Informace o obci najdete na stránkách obce trebetin.cz.

Celkově lze říci, že tato nemovitost nabízí skvělou investiční příležitost s velkým potenciálem a výhodnou polohou. Investoři mohou využít možnosti výstavby více domů nebo pozemek rozdělit a zasíťovat a následným rozprodejem získat zajímavou návratnost investice. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita

Parcela3/2

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky420230192
Datum aktualizace11.02.2024
Umístění objektuOkraj obce
Zastavěná plocha m240
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
StavbaOstatní
ZástavbaObytná
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m22729
Užitná plocha přízemí m240
Podlaží podzemní1

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22769
VodaVoda - studna

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
lname: phone: fullname: fname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Bc. Jiří Moravec, MBA

Zavolejte mi +420 602 572 537 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost